Главная / Про нас

Про нас

О нас

Грамотне озеленення територій – це створення закінченого і живописного образу з декоративних чагарників і дерев.

Грамотне озеленення територій – це створення закінченого і живописного образу з декоративних чагарників і дерев. Щоб я міг оглядати природи можна не тільки, вирушаючи далеко в ліс, але і насолоджуючись відпочинком в сучасному мегаполісі або на власній ділянці за містом. Для цього достатньо мати навіть невелику ділянку землі, а також правильно підібрати і купити дерева, Київ з його кліматом дає можливість широкого вибору всіляких декоративних елементів. Надати колорит одноманітним багатоповерхівок у Вашому дворі зможуть висаджені красиві і витончені декоративні садові дерева, яскраві клумби і багато іншого.

Купити дерева в Києві пропонується практично повсюдно, десятки магазинів продають рослини для створення ландшафтного дизайну. Куплені в Києві рослини в компанії D-Шіго завжди виправдовують очікування клієнтів.

Ми займаємося озелененням територій не перший рік, тому накопичили досить великий досвід створення ефектних, декоративних композицій та озеленення ділянок в Києві. Для нас продаж рослин – це не просто бізнес, це покликання. Ми зацікавлені не тільки в збуті продукції, але і в тому, щоб кінцевий результат радував Вас багато років. Тому наші фахівці надають консультації щодо особливостей вибору місця для посадки, догляду та захисту декоративних насаджень.

Ми раді запропонувати Вам, у відповідність з Вашими індивідуальними уподобаннями, озеленення дачної ділянки. Якщо у Вас мало досвіду в озелененні, ми порадимо, які найбільш підходящі купити дерева для Києва з його кліматом і річними температурами. Ваш сад з висадженими деревами, кущами та квітами стане Вашою гордістю!


© 2018-2019 Greenspot. Всі права захищені
Наверх
default